SOFER (categoria B; asistent personal)

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea deplasarilor managementului firmei, cu autoturism de serviciu, in principal in zona Cluj, dar si in alte zone ale tarii;
- program flexibil, in functie de necesitati;
- disponibilitate la program prelungit (seara sau in weekend);

CERINTE

- carnet de conducere, categoria B, fara incidente majore;
- experienta conducere autoturism (minim 3 ani);
- seriozitate, discretie;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- aspect fizic placut; conditie fizica buna;

BENEFICII OFERITE

- salarizare motivanta;
- masina de serviciu;

Smart Training este o firma de consultanta in resurse umane care are ca principale servicii: recrutare si selectie de personal, evaluare performante profesionale, evaluare psihologica si training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate! Specificati postul pentru care aplicati!