Sofer 3.5 Tone extern (nu comunitate)

SC.Klausenburg Logistik SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC.Klausenburg Logistik Srl-D, din Cluj Napoca angajeaza, sofer cu experienta, Fiat Ducato 2015 3.5 Tone, cu prelata, echipata cu pat,statie,etc., pentru curse externe: Italia, Franta, Germania, Slovenia, Etc.
Se cere:
-Punctualitate
-Experienta minim 2 ani (condus extern)
-Minim o limba straina (de preferat engleza, italiana)
-domiciliat in Cluj-Napoca (pentru o colaborare usoara)
Salariu foarte atractiv (se discuta personal, nu telefonic)

CERINTE

Salariu foarte atractiv (se discuta personal, nu telefonic

BENEFICII OFERITE

-in functie de realizari

Klausenburg Logistik (KGL) vă oferă cele mai bune soluții de transport, pe orice rută din Europa, cu ajutorul partenerilor și, desigur, al flotei de care dispunem.