• Societate profesionala cu sediul in Cluj-Napoca, angajeaza secretară

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:
Compania angajatoare este o societate profesională românească ce activează la nivel naţional. Anul acesta implineste 9 ani de la lansarea ei pe piaţa si se bucură de privilegiul de a se clasa in top 10 al companiilor de profil din tara. Inca de la infiintare suntem dedicati furnizarii de solutii adecvate, de o calitate ireprosabilă, concentrand intreaga capacitate a echipei in acest sens. Personalul societatii este tanar, dinamic, comunicativ, deschis la cooptarea de noi membri, sprijinind in mod activ formarea acestora.

RESPONSABILITATI:
• Preluarea/expedierea corespondenţei.
•Înregistrarea documentelor;
• Primirea clienţilor,
• Preluarea apelurilor telefonice şi redirecţionarea acestora;
• Urmărirea portalurilor legislative;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

• Bune abilitati de comunicare; lucru in echipa; organizare si stabilirea prioritatilor in activitatea profesionala;
• Abilitatea de pastrare a confidentialitatii activitatii profesionale;
• Abilitatea de a face managementul mai multor sarcini simultan, promptitudine si responsabilitate;
• Persoana proactiva, dinamică;
• Cunoscător al limbii engleze;
• Cunostinte bune de operare PC (MS Office);
• Experienta şi studiile superioare reprezintă un avantaj