SEO / SEM / Online Marketing Specialist în Cluj-Napoca

Procab Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specialist SEO / SEM (Google Adwords) în Cluj-Napoca :

CERINTE

Experiență în SEO On-page și Off-page, mai mult de 2 ani.

Experiență în Google Analytics, cel puțin 1 an.
Experiență în Google Webmaster Tools, mai mult de 1 an.
Experiență în Google Adwords, mai mult de 1 an.
Experiență în A/B testing, mai mult de 1 an.

Experiență în Online Marketing.
Experiență de lucru cu rapoarte pentru optimizarea site-urilor clienților, mai mult de 1 an.

Cunoștințe minime de Html, Wordpress si/Sau alte platforme de editare on-line.
Cunoștințe de limba Engleza si/ Sau franceză.
Opțional: Certificări Google, Social media : Facebook, Google+, Pinterest, Linkedin, Youtube & Facebook Ads .

O persoană de echipă, dornic(ă) de a învață lucruri noi și de a le aprofunda.

BENEFICII OFERITE

Ofertă: salariu competitiv, munca într-o echipă internațională, participarea la conferințe, certificări internaționale și multe altele.

International web agency has been developing Internet strategies since 1996.
See more: http://www.procab.com