Senior Software Developer

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Software Development C++
Momentan avem disponibile 2 posturi de SENIOR C++ DEVELOPER pentru una dintre companiile mutinatinale specializate in Software Development, mai ales pentru domeniul industrial, telecom, media, retail, banking si nu numai.
Este o excelenta oportunitate de dezvoltare profesionala, proiecte provocatoare, dezvoltarea pe unele dintre cele mai noi tehnologii din domeniu.

Cele doua posturi sunt pentru un proiect derulat in Germania intr-o echipa de profesionisti cu avantaje profesionale si pachet salarial deosebit de avantajos.
La finalul proiectului angajarea va continua in cadrul companiei angajatoare la sediul lor din Romania, Cluj - Napoca.

Cerintele companiei angajatoare sunt:
- Experinta in dezvoltare software C++ de minim 3 ani
- Limba engleza la nivel avansat
- Limba Germana reprezinta un mare avantaj

Va stau la dispozitie la adresa:
a.bodea@trenkwalder.ro

CERINTE

-minim 3 ani in C++
-Limba Engleza

BENEFICII OFERITE

Pachet avantajos

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.