Senior or Junior .Net/C# developer

Ambo Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- seniori: cel putin 3 ani experienta ca si .Net/C# developer
- juniori: dorinta de a devenii senior .Net/C# developer

CERINTE

- studii superioare in domeniul IT
- cunostinte de limba engleza, optional germana
- flexibilitate si spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- programe de training si cursuri de perfectionare
- salarii competitive
- conditii placute si moderne de lucru
- posibilitatea de a calatorii în Europa de Vest

Ambo Consulting SRL ofera servicii informatice în regim outsourcing, dezvoltând aplicaii software sofisticate si individualizate pentru clieni din Germania, Austria si Elvetia. Competenele noastre: - Analiza, proiectare si metode de implementare orientate obiect - Tehnologii MS .Net si Java/J2EE - Limaje de programare: Java, C#, VB.Net, C++ - RDBMS: Oracle, MS-SQL Server, Firebird, MySQL, Sybase - Rational Unified Process - Aplicaii de gestiune tip ERP si CRM, portale web, aplicaii industriale - MS Windows, Linux