Senior Economist

SC NET BRINEL SA

10-06-2006 | EXPIRA LA 16-06-2006

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice de contabilitate generala si de gestiune;
Aplicarea IAS;
Coordonarea activitatii de contabilitate;


CERINTE

Studii unversitare de specialitate;
Experienta in domeniul contabil de minim 2 ani;
Limba engleza nivel avansat;
Operare PC nivel avansat � MS Office, Excel, Word, avantaj ERP (Scala/ Navision);
Experienta intr-o companie multinationala constitiuie un avantaj.


BENEFICII OFERITE

O cariera la BRINEL
Nu rata ocazia de a lucra intr-un domeniu foarte dinamic, tehnologia informatiei, si in cadrul uneia dintre cele mai importante companii IT din Romania. La noi poti fi inclus in programe de dezvoltare si perfectionare profesionala iar mediul profesionist de lucru alaturi de colegi cu experienta te va ajuta sa te simti bine si sa devii cat mai repede un membru al echipei BRINEL!


DESCRIEREA FIRMEI

BRINEL S.A. este o companie activa in industria tehnologiei informatiei din Romania, cu sediul central in Cluj-Napoca si puncte de lucru in toata tara.
Punctul nostru forte este oferirea de solutii IT avansate de integrare hardware - comunicare - software a sistemului informatic cu celelalte activitati dintr-o companie si personalizarea produselor si serviciilor in functie de specificul fiecarei intreprinderi .