Sef Vanzari, Coordonator Vanzari

MEM CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea conceptului VITALIS (Sanatate);
Prospectarea pietii;
Largirea portofoliului de clienti.

CERINTE

Sef Vanzari:
Minim 18 ani;
Diploma de Bacalaureat;
Abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
Cunostinte minime de operare a calculatorului (Internet, Microsoft Excel).

Coordonator Vanzari:
Minim 20 de ani;
Abilitati de comunicare, prezentare, negociere si vanzare;
Cunostinte operare calculator (Microsoft Office, Internet);
Disponibilitatea de deplasare in vederea vanzarii si identificarii potentialilor clienti.

BENEFICII OFERITE

Comisioane;
Bonusuri;
Calatorii si vacante;
Training-uri in tara si in strainatate;
Birou virtual;
Logistica;
Libera exprimare in companie;
Posibilitatea de formare a propriei echipe;

MEM Consulting, este o companie nou-infiintata, care are ca scop recrutarea si pregatirea Managerilor in domeniul vanzarilor. Este singura companie care pregateste specialisti pentru promovarea conceptului VITALIS (pachete de sanatate).