SEF SERVICIU TEHNIC NORD

SC PLUDI MARKET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica calitatea lucrarilor de instalatii(toate specialitatile) si constructii, din punct de vedere a cerintelor contractuale si a proiectelor, cat si incadrarea in normative.
- Urmareste realizarea constructiei pe etape, inclusiv verificarea finala a lucrarilor in conformitate cu prevederile contractuale, a proiectelor, a caietelor de sarcini si a reglementarilor tehnice in vigoare.
- Efectueaza verificarile prevazute in Planul de verificari si incercari, si orice alte verificari considerate necesare, semneaza toate documentele intocmite in urma verificarilor.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (Universitatea Tehnica de Constructii - Instalatii).
- Experienta in domeniu minim 10 ani(din care 5 ani santier)
- Disponibilitate de a efectua deplasari in tara, flexibilitate.
- Capacitatea de a efectua activitatile independent .
- Capacitate de comunicare.
- Angajare, capacitate de lucru in conditii de stres.
- Cunostinte de PC (Microsoft)
- Cunostinte bune de limba engleza / germana prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Procese de munca optime pe baza unor tehnologii de ultima ora
- Loc de munca sigur si de viitor intr-o companie de anvergura si de succes
- O echipa tanara si motivata
- Salariu motivant
- Masina si telefon de serviciu

Pludi Market SRL este o retea de magazine de tip discount apartinand concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial.
In prezent in Romania exista 50 magazine Pludi Market , urmand ca reteaua sa se extinda in urmatorii ani.