SEF SANTIER

SC Forinterclas SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planifica,organizeaza,verifica si controleaza activitatea de productie la nivel de santier.
Coordoneaza lucrari de constructii,
verifica planuri si calitatea lucrarilor,
situatii de lucrari, etc.

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Constructii Civile si Industriale,cu experienta in domeniu de minim 3 ani;
Persoana activa,foarte organizata,capabila sa coordoneze,sa motiveze si sa indrume;
Initiativa,autoritate,orientare catre obtinerea de rezultate, abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;
Seriozitate,responsabilitate,dinamism.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala deosebit de atractiva;
Bonusuri pentru indeplinirea obiectivului inainte de termen si nu numai;

compania Forinterclas ofera servicii si produse durabile in domeniul constructiilor civile, industriale, de amenajari urbane si de arta, altfel spus, in tot ceea ce priveste proiectele imobiliare de orice tip.