Sef Raion Supermarket

SC CHAIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, gestioneaza si conduce activitatea raionului
- Coordoneaza si supervizeaza personalul din subordine
- Este responsabil de gestionarea stocurilor, a inventarelor pe raion si realizarea targetului de vanzari
- Dezvolta si mentine bune relatii cu clientii
- Controlul comenzilor catre furnizori
- Raporteaza periodic directorului de supermarket rezultatele obtinute si face recomandari pentru imbunatatirea performantelor

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic
- Experienta in domeniul FMCG
- Abilitati de conducere si coordonare de personal
- Abilitati in elaborarea si implementarea de planuri pentru dezvoltarea supermarketului
- Cunostinte de operare MS Office;
- Buna capacitate de comunicare si organizare
- Experienta in relatiile cu clientii
- Spirit de initiativa, atitudine energica, optimism, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic si profesionist
- salariu motivant
- bonusuri in functie de realizari
- cursuri/traininguri

SC CHAIS SRL are o experienta in vanzari retail de peste 5 ani, detine doua magazine Supermerket (DiaMarket Sora si DiaMarket Big) si are 130 de angajati.