Sef Raion Cluj

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatilor de vanzare din cadrul raionului
- Dezvoltarea si mentinerea unei bune relatii cu clientii
- Controlul comenzilor catre furnizori
- Gestionarea corecta a stocurilor si inventarelor raionului
- Supervizarea activitatii personalului din subordine

CERINTE

- Studii medii/superioare
- Experienta in relatia cu clientii
- Cunostinte bune limba engleza/germana si operare PC (Word, Excel)
- Capacitate si abilitati de conducere
- Adaptare in functie de client
- Buna capacitate de comunicare si organizare

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail.

Praktiker face parte dintre liderii in domeniul magazinelor DIY (do-it-yourself) cu 350 de magazine in Europa si peste 20.000 de angajati.

Iti oferim un mediu dinamic, motivant, sansa dezvoltarii carierei alaturi de o echipa tânara intr-o companie multinationala.

Nu rata ocazia de a te alatura echipei PRAKTIKER !