SEF PROIECT

COMMODO - human resources management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia comenzile de la departamentul de vanzari
- intocmeste necesarul de materiale
- lanseaza comanda in productie
- urmareste realizarea comenzii
- coordoneaza echipa de muncitori
- se implica efectiv in realizarea proiectului
- urmareste finalizarea in conditii optime a proiectului

CERINTE

- absolvent facultate de mecanica
- minim 3 ani experienta in productie, stocuri, comenzi, livrari
- cunoasterea limbii germane - nivel mediu - este obligatorie
- cunoasterea limbii engleze la nivel incepator - este obligatorie
- Cunostinte MS Office
- Cunostinte programe: AutoCAD, SolidWorks, Photoshop, Corel Draw - constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- delegatii 15% din timpul de lucru (inclusiv in strainatate: Germania, Austria, Ungaria)
- program de lucru: 8h/zi
- masina de serviciu
- salariu fix + comsioane

COMMODO - consultanta resurse umane, cu o experienta de peste 8 ani pe piata consultantei din Cluj-Napoca, cauta pentru clientul sau - firma mixta romano-germana in domeniul tehnic - o persoana care sa ocupe pozitia de SEF PROIECT