Sef magazin

SAMARCANDA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza echipa de lucratori comerciali din subordine in vederea imbuntatatirii serviciilor de vanzare si a cresterii vanzarilor.
Mentine relatiile cu autoritatile locale, obtine autorizatii.
Mentine un contact permanent cu clientii, rezolva cu promptitudine plangerile si nemultumirile acestora.
Instruieste si supervizeaza personalul magazinului.

CERINTE

Studii medii (minim)
Experienta in domeniul vanzarilor
Cunostinte operare PC
Loialitate, corectitudine si seriozitate

BENEFICII OFERITE

Salarizare atractiva
Bonusuri lunare in functie de vanzari
Telefon de serviciu
Tichete de masa

SC Samarcanda Srl este firma care importa in exclusivitate in Romania imbracaminte de dama sub brand-ul , bine cunoscut , Flo&Jo.
Magazinele Flo&Jo pot fi gasite in Romania in orasele: Bucuresti , Constanta , Ploiesti , Brasov , Cluj , Timisoara , Sibiu , Rimnicu Valcea , Pitesti, Iasi, Alba-Iulia precum si in Rusia , Estonia si Ucraina.
Flo&Jo se bazeaza pe o larga gama de produse cu o varietate mare de culori si fabricate din cele mai bune materile in special bumbac , in si lana.
Daca ti-am trezit curiozitatea nu ezita sa ne cauti in orasul tau.