Sef linie fabricatie placi ceramice-Cluj Napoca

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Organizeaza personalul la locul de munca ;
Efectueaza instructajul specific de protectie a muncii si PSI lunar pentru toti subordonatii;
Rezolva problemele administrative aparute;
Respecta si verifica programul de fabricatie;
Se asigura ca sunt respectate fisele tehnologice, instructiunile de lucru si control;
Intocmeste si analizeaza rapoartele de productie din ziua precedenta, identifica problemele si propune solutii de remedierea unor anumite probleme;
Verifica zilnic utilajele, din punct de vedere functional si al protectiei muncii;
Ia masuri pentru eliminarea timpilor morti;

CERINTE

Studii superioare de specialitate, preferabil in chimie;
Experienta relevanta intr-o pozitie similara;
Abilitati de coordonare si organizare;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv;
Bonuri de masa;
Bonusuri de performanta;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.