Sef ing. aprovizionare

S.C. Transilvania Constructii S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rol: Asigura aprovizionarea societatii cu materialele necesare desfasurarii activitatii productive si administrative.
• Transmiterea preturilor la materiale, cuprinse in ofertele intocmite de departamentul tehnic
• Intocmire baza de date cu furnizorii de materiale
• Actualizarea preturilor la materiale
• Colaborarea cu departamentul tehnic pentru intocmire oferte de participare la licitatii
• Negocierea preturilor la materiale cu furnizorii

CERINTE

• excelente abilitati de negociere
• studii superioare de inginerie
• corectitudine, constiinciozitate
• disponibilitate la deplassri
• experienta minima de 5 ani intr-un post similar
• Studii superioare tehnice, Facultatea de Constructii;

BENEFICII OFERITE

• posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei
• oportunitatea contributiei la proiecte de dimensiuni
• pachet salarial atractiv
• telefon de serviciu

Transilvania Constructii are ca obiect principal de activitate constructiile civile si industriale. Societatea se afla pe piata constructiilor inca din anul 1950, fiind privatizata integral in 1999. De atunci si pana in prezent compania a devenit una dintre cele mai respectate si de succes de pe piata constructiilor clujene.
Pentru mai multe informatii despre posturile disponibile va rugam accesati www.transilvaniaconstructii.ro sectiunea Angajari.