Sef grupa fabricatie placi ceramice-Cluj Napoca

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza nivelul cantitativ si calitativ al productiei fabricate;
Intocmeste raportul de productie pentru sectorul de care raspunde;
Raporteaza sefului de formatie, despre evenimentele importante petrecute pe parcursul schimbului;
Face transferul produselor finite de la sectie la depozit si intocmeste notele de transfer;
Asigura materialele necesare desfasurarii procesului de productie;

CERINTE

Liceul teoretic sau industrial;
Experienta minim 1 an intr-un post similar ;
Capacitate de organizare si coordonare;

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonuri de masa
Bonus

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.