Sef de Sala si Ospatar pentru Restaurantul din Cluj City Center

EuroTrend Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza serviciile de servire respectand tehnologia profesionala;
- Prezinta meniurile si ia comanda de la client;
- Ofera clientilor un tratament intotdeauna curtenitor, indatoritor, serviabil;
- Participa la aranjarea salonului (mise-en-place);
- Utilizeaza documentele de evidenta operativa specifice si sistemul de operare computerizat;
- Efectueaza servirea clientilor respectand: regulile de servire, etapele efectuarii serviciului, principalele metode de servire, particularitatile produselor culinare si ale bauturilor,
- Participa la efectuarea de operatiuni de pregatire si preparare in fata clientului (transari, flambari, etc)

CERINTE

- Experienta minim 2 ani si calificare in meseria de ospatar
- Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
- Abilitati organizatorice si de comunicare
- Studii medii sau scoala profesionala
- Minim studii medii, scoala profesionala sau certificat de calificare

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a-ti desfasura activitatea intr-un cadru profesional modern
- Instruiri teoretice si practice la standarde internationale
- Posibilitatea de a avansa in cariera intr-o companie in plina ascensiune

EuroTrend este un grup imobiliar puternic, cu capital autohton integral privat. Grupul reuneste mai multe firme, fiecare cu experienta in domeniul comercial si imobiliar. Seriozitatea si experienta, precum si deschiderea si respectul fata de client sunt factorii care au impus Grupul EuroTrend ca unul dintre principalii dezvoltatori imobiliari prezenti pe piata clujeana. In prezent, EuroTrend isi desfasoara activitatea pe trei programe investitionale - Rezidential, Business si Hotels. Pentru mai multe informatii va invitam sa ne vizitati la adresa www.eurotrendgrup.ro