SEF DE MAGAZIN - DEJ, CAMPIA TURZII

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI:
- administrarea magazinului in vederea imbunatatirii permanente a performantelor echipei magazinului: cifra de afaceri, productivitate a muncii, costuri.
ATRIBUTII:
- administreaza magazinul
- raspunde de aspectul comercial al magazinului
- organizeaza activitatea in magazin
- aplica politica comerciala a firmei
- asigura respectarea procedurilor
- instruieste, organizeaza, evalueaza si motiveaza personalul din subordine

CERINTE

- experienta in comert, de preferat in domeniul retail
- cunostinte de operare pe calculator
- dinamism
- disponibilitate pentru program prelungit
- foarte bune cunostinte de gestiune
- abilitati de lucru cu oamenii
- orientare fata de client
- spirit comercial

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- prime corelate cu performantele obtinute
- perioada de instruire
- sansa unei cariere intr-o companie multinationala

Companie multinationala - parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize - ce detine la nivel national o retea de magazine alimentare de tip discount.