Sef Atelier Productie Cluj-Napoca

ROLLSTAR PRODEXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea activitatii de productie in atelierul de jaluzele, usi de garaj, rulouri, parasolare.
- Programarea productiei si a montajelor
- Verificarea zilnica a stocurilor si a posibilitatilor de executie
- Organizarea si conducerea echipelor de montaj si productie
- Raportarea zilnica catre seful ierarhic
- Raportari scrise saptamanale, intocmirea necesarului de aprovizionat pentru productie.
- Alte indatoriri specifice postului

CERINTE

- Studii tehnice (subinginer, inginer)
- Experienta in conducere atelier sau echipa de minim 2 ani
- Persoana tenace si cu autoritate
- Cunostiinte medii de operare PC
- Permis conducere B

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant + telefon
- Bonuri de masa, decontarea transport
- Se lucreaza pe baza anumitor norme de productie care trebuie indeplinite

Producator de tehnica parasolara (jaluzele, rulouri, etc), usi de garaj si tamplarie PVC