Secretary / Office Asistant

Grup Terra

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Colaboreaza cu Directorul General, precum si cu Directorul Executiv, preluand o parte din sarcinile acestora.
- Atributii administrative si de coordonare
- Gestionarea si redactarea corespondentei interne si externe (email);
- Inregistrarea si arhivarea documentelor;
- Activitati de protocol si organizare;
- Participarea la sedintele interne, urmarind rezolvarea problemelor administrative;
- Intretinerea bazei de date clienti;
- Preluarea apelurilor telefonice.

CERINTE

- Persoana deschisa, joviala si cu dorinta de se face utila;
- Persoana capabila sa lucreze in conditii de stres, capabila sa gestioneze mai multe prioritati in acelasi timp si posesoare a unor excelente abilitati de comunicare;
- Persoana organizata, proactiva si pozitiva;
- Excelenta vorbitoare a limbii engleze;
- MS Office (Word, Excel), Internet, e-mail.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv, precum si bonusuri in functie de performante;
- Mediu de lucru placut, intr-o companie in continua dezvoltare.

Suntem Grup Terra (www.grupterra.com), o companie de constructii si dezvoltari imobiliare din Cluj-Napoca. Suntem cat se poate de entuziasti de proiectele noastre curente, precum si de cele pe care le avem in vedere pentru viitor. Clujul si zonele limitrofe sunt in continua dezvoltare, iar un bun aport la propasirea sa il aducem si noi, Grup Terra.