Secretara Departament Service Instalatii

Instal Expert SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea solicitarilor din partea clientilor;
Coordonarea echipelor din teren;
Suport administrativ pentru echipele din teren;
Prioritizarea efectuarii interventiilor de catre echipele de tehnicieni;
Elaborarea diferitelor rapoarte/ documente cerute de catre superiorul direct sau de catre colaboratori;
Realizarea de oferte in conformitate cu necesitatile si cerintele specifice clientilor;
Inchiderea solicitarilor in maxim 24h de la intrarea in sistem;
Mentinerea relatiei cu clientii;
Organizarea activitatii zilnice.

CERINTE

Absolvent studii medii tehnice; studiile superioare – reprezinta avantaj;
Atitudine proactiva;
Cunostinte foarte bune de MS Office, Excel:
Limba engleza - nivel mediu;
Bune abilitati de organizare, comunicare, negociere;
Capacitate de a lucra in echipa si in conditii de stres;
Capacitati de: analiza, sinteza, decizie, planificare, comunicare;
Adaptabilitate, implicare, deschidere la nou, orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

Mediu de munca dinamic si tanar;
Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

Instal Expert SRL - companie ce proiecteaza si executa instalatii pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale. In plus, noi oferim servicii de mentenanta si service in domeniul instalatiilor de orice tip (instalatii de climatizare si ventilatie, de incalzire centrala, de stingere si prevenire incendiu, sanitare, de gaze naturale precum si instalatii electrice).