Secretara departament achizitii

SC PLUS DISCOUNT ROMANIA SCS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se afla in subordinea directa a Directorului de achizitii,
- Intocmeste rapoarte, stabileste intalniri,
- Prezinta anumite situatii,
- Alte activitati specifice de secretariat.

CERINTE

- Absolventa a unei facultati cu profil economic sau de limbi straine,
- Siguranta si indemanare in utilizarea produselor MS Office,
- Cunostinte bune de limba engleza, germana prezinta avantaj,
- Comunicativ, flexibil, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra se concretizeaza in:
- sanse de cariera intr-un mediu profesionist,
- loc de munca sigur si de viitor intr-o companie multinationala de succes,
- o echipa tanara si motivata,
- pachet salarial motivant.

Plus Discount România este o retea de magazine de tip discount apartinând concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial. Divizia Plus este deja existenta cu peste 4.100 de magazine si 40.000 de angajati în 9 tari din Europa.
În prezent în România exista 46 magazine Plus, urmând ca reteaua sa se extinda în urmatorii ani.