Secretara cu sau fara experienta

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FSP Global angajeaza secretara, cu sau fara experienta, pentru sediul sau din centrul Clujului.
Postul presupune orar full-time sau part-time, fine program la ora 20:30, in ambele cazuri.
Suntem o echipa tanara, motivata, dinamica, parte dintr-un grup multinational, ce a dezvoltat de-a lungul timpului un ambient de munca placut si motivant.

CERINTE

Profilul ideal: persoana tanara, perseverenta, ordonata si organizata, energie pozitiva, rapiditate in executarea sarcinilor.
Cunoasterea la nivel avansat a limbilor italiana si engleza este obligatorie. Sunt necesare competente avansate de operare PC (in special Word, Excel), navigare Internet, utilizare aparatura de birou.

BENEFICII OFERITE

Oferim constant programe de formare profesionala si training continuu. Daca vrei sa lucrezi cu noi trimite CV insotit de doua fotografii, specificand in titlu secretara, la adresa jobs.intern@fspglobal.com. Sc FSP Global Srl

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.