SECRETARA

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

ispecerat telefonic
Consilierea telefonica a clientilor
Activitate cu actele si logistica firmei in mod corespunzator (fax, xerox)
Activitate de receptie (primirea clientilor si oferirea de informatii necesare)
Activitate de protocol
Inscrierea anunturilor pe site-urile indicate
Mentinerea bazei de date

CERINTE

Studii medii / superioare
Experienta in domeniul secretariatului
Cunoasterea limbii spaniole la un nivel avansat (scris, vorbit, citit) – certificatul de competenta lingvistica reprezinta un avantaj
Abilitati de comunicare si relationare interpersonala
Flexibilitate , adaptabilitate , dinamism
Prezenta placuta , amabilitate
Abilitati de operare PC
Experienta in operarea si mentinerea unei baze de date
Experienta in circuitul documentelor intr-o firma si operarea cu logistica firmei

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
Conditii moderne de lucru

Companie specializata in tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 16 ani de experienta in domeniu.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovand calitatea, munca in echipa si puterea de a invinge!