SECRETARA

MEXXEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de secretariat si relatii cu publicul:
- Preluarea convorbirilor si realizarea legaturilor telefonice
- Preluarea, selectarea, distribuirea si expedierea corespondentei scrise si electronice
- Preluarea partenerilor la sediul firmei
- Asigurarea protocolului biroului
- Rezervari cazare, transport, mese
- Gestionarea agendei zilnice a directorului general
- Crearea si mentinerea unui sistem de indosariere eficient
- Asigurarea unui flux de informatii corect si eficient, intern si extern
- Intocmirea proceselor verbale ale sedintelor operative

Activitati administrative

CERINTE

- Bune alibilitati de comunicare
- Spirit de echipa
- Cunostinte operare PC (Excel, Outlook)
- Bune cunostinte de limba engleza
- Carnet de conducere cat B (avantaj)
- Seriozitate, sociabilitate

BENEFICII OFERITE

salariu fix

Unic importator si distribuitor al produselor PUMA, distribuitor al produselor Wrangler, Lee