Secretara

Societatea civila de avocatura “BEJENARU, FILIP & PARTNERS”

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentarea societatii in contactul cu clientii atat direct, cat si prin telefon;
- gestionarea apelurilor telefonice;
- gestionarea corespondetei;
- aprovizionarea si mentinerea relatiei cu furnizorii.

CERINTE

- studii medii sau superioare;
- experienta intr-un post similar constituie avantaj;
- abilitati de comunicare si relationare;
- cunostinte foarte bune de operare calculator (MS Office);
- cunostinte avansate de limba engleza;
- cunostinte medii de limba italiana.

BENEFICII OFERITE

- mediu de munca tanar si dinamic;
- pachet salarial atractiv.

Persoanele interesate vor putea aplica pana la data de 30 august 2007:

- Scrisoarea de intentie;
- CV-ul (cu mentionarea detaliilor de contact).

* Doar persoanele selectate vor fi contactate in vederea programarii la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Cluj-Napoca, Str. Axente Sever nr. 44, jud.Cluj