SECRETAR REGIONAL CORP EXECUTORI BANCARI, localizat in CLUJ

PROCREDIT BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmire si inregistrare dosare de executare silita;
-Intocmire si inregistrare cereri de incuviintare;
-Inscrieri somatii imobiliare in cartea funciara;
-Comunicare somatii mobiliare/imobiliare impreuna cu documentatia necesara;
-Comunicare a adreselor de infiintare a popririi impreuna cu documentatia aferenta;
-Arhivarea tuturor documentelor intocmite si primite cu privire la dosarele de executare;
-Tinere evidenta dosare de executare executor bancar;
-Tinere evidenta cheltuieli de executare in dosarele executionale.

CERINTE

-Studii medii sau superioare;
-Atentie la detalii, rigurozitate, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

-Oportunitatea de a-si construi o cariera intr-o companie internationala;
-Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica.

Daca profilul de mai sus se potriveste calificarii dumneavoastra, va rugam trimiteti CV-ul insotit de o fotografie si o scrisoare de intentie, specificand salariul dorit, pana la data de 21 Decembrie la ProCredit Bank,Str. Buzesti, Nr. 62-64,Fax:021.305.56.63, E-mail: hr@procreditbank.ro.
(Va rugam specificati in subiectul e-mail-ului postul si orasul pentru care aplicati).

Toate aplicatiile sunt confidentiale. Doar candidatii selectionati vor fi contactati pentru interviu.

Our core business is to provide financing support to micro entrepreneurs as well as small and medium enterprises 9SME), including physical autjorized persons, family associations, SRL and other types of business activities. Applying a unique credit technology precisely tailored to the needs of our target group we aim to set new standards in business lending in Romania.