SECRETAR/A

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- primeste, claseaza, inregistreaza si repartizeaza zilnic corespondenta postala
- asista si ofera sprijin departamentelor interne in probleme de comunicare, documentare, furnizare de informatii
- redacteaza scrisori, adrese, raspunsuri la scrisorile primite, rapoarte
- primeste vizitatori, preia si directioneaza apelurile telefonice
- asigura multiplicarea documentelor conform procedurilor interne
- solutioneaza probleme de tip administrativ
- pregateste deplasarile managementului, elaborand diverse situatii necesare
- comunica cu colaboratorii, clienti sau potentialii clienti ai firmei
- creeaza, intretine si actualizeaza baze de date privind firmele colaboratoare sau potential colaboratoare

CERINTE

- studii superioare finalizate, in birotica sau administratie publica;
- experienta in munca min. 1 an constituie avantaj;
- cunostinte de operare PC: Ms Office, MsOutlook;
- cunoasterea a doua limbi straine de circulatie internationala constituie avantaj;
- foarte bune abilitati de comunicare, gestionare a timpului, organizare, atentie distributiva, seriozitate, implicare, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial avantajos;
- posibilitati de promovare;
- posibilitati de instruire.

SMART TRAINING, firma de consultanta resurse umane din Cluj ¿ Napoca, asista importanta companie specializata in dezvoltarea imobiliara, in selectia pentru postul de: SECRETAR (A)