Sculer-matriteri (SKBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- repara si corecteaza matritele de turnat;
- intretine formele de turnat in atelier dupa cilcul de turnare;
- detecteaza defectele matritelor in procesul de turnare;
- completeaza si distribuie listele de intretinere.

CERINTE

- absolvent profil mecanic, de preferinta calificare lacatus mecanic, sculer-matriter;
- disponibil pentru lucru in schimburi;
- constituie avantaj cunostintele de limba engleza sau germana
- domiciliul stabil in zona Campia Turzii, Cluj.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, companie austriaca, 10 Sculer-matriteri.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.