SANEX Cluj-Napoca angajeaza personal in PRODUCTIE

SANEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

• OPERATORI IN PRODUCTIE ( operatori prese, operatori mentenanta, glazuratoare, etc.)
• AMBALATORI
• MECANICI DE INTRETINERE
• ELECTRICIENI MEDIE TENSIUNE
• OPERATORI UTILAJE MOBILE ( motostivuitorist, volist)

CERINTE

CE CAUTAM:
Persoane serioase, responsabile si dornice sa intre si sa ramana in echipa noastra pe termen lung, pe unul din posturile de muncitor necalificat sau calificat:

BENEFICII OFERITE

CE OFERIM
• Salar competitiv
• Bonuri de masa de 15 lei/zi
• Munca in schimburi sau in ture
• Sporuri salariale
• Bonus de productie
• Transport
• Asistenta medicala gratuita si analize anuale
• Oportunitatea de a-ți construi o carieră, de a dobândi abilități transferabile

CUM AJUNGI LA NOI:
- Poti trimite CV-ul cu datele tale de contact pe e-mail la adresa: ru@ro.lasselsberger.com
- Poti suna la numărul de telefon: 0372-640840 sau 0731777679
- Poti veni la sediul fabricii SANEX din str. Beiusului nr 1 ( langa Piata IRA) si completezi o cerere cu datele tale si noi te vom contacta imediat

Sanex S.A., de peste 45 de ani pe piață, lider în producția de plăci ceramice prin brandul CESAROM, membră a grupului austriac Lasselsberger.