Sales Support Representative Sibiu, Cluj Napoca

Rompetrol Downstream SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Ofera consultanta in exploatarea programelor dezvoltate in cadrul departamentului Servicii Flote prin prezentari la sediul clientilor, telefonic, mail etc.
2.Identifica si semnaleaza eventualele disfunctionalitati ale sistemului dezvoltate in cadrul departamentului din care face parte
3. Asigura accesul clientilor care beneficiaza de carduri si/sau inele pe site-ul “Fillandgo
4. Documenteaza cerintele preluate de la clienti, pentru a asigura o dezvoltare continua a programului in conformitate cu cerintele pietei;
5. Asigurarea permanenta a unei bune functionari a programelor dezvoltate in cadrul departamentului, prin sesizarea si rezolvarea in cel mai scurt timp a oricarei probleme intervenite;

CERINTE

Capacitate de organizare
Capacitate de lucru cu oamenii
Capacitate de comunicare
Abilitati de negociere
Atitudine orientata catre client si nevoile acestuia
Engleza nivel avanasat

BENEFICII OFERITE

Compania ofera pachet salarial competitiv, mediu de lucru atractiv, posibilitati de dezvoltare profesionala si de promovare.

Grupul Rompetrol N.V. este o companie petroliera multinationala, cu sediul in Amsterdam, Olanda, desfasurandu-si activitatea in 13 tari si cu majoritatea activelor si operatiunilor in Franta, Romania, Spania, Sudul si Estul Europei. Grupul Rompetrol este implicat in activitati de rafinare, marketing si trading, dar si in operatiuni aditionale - explorare si productie, servicii petroliere, EPCM, transport etc. Grupul intentioneaza sa devina unul dintre cele mai importante companii integrate petroliere din Europa si sa obtina o pozitie consolidata in bazinul Marii Negre si al Marii Mediterane.

Rompetrol este o companie puternica, un partener de succes, implicata in activitati de responsabilitate sociala. Succesul si forta afacerilor noastre sunt generate in primul rand de fiecare dintre noi si de cei cu care lucram. Daca operatiunile noastre sunt performante si creative, acest lucru este posibil datorita oamenilor care le definesc si care sunt caracterizati prin aceste atribute.