Sales Reprezentative

Inter Korex, GOTECH LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza piata de profil (produse textile)
- creeaza baza de date si contacteaza toti clientii potentiali din zona alocata
- promoveaza produsele firmei GOTECH
- oferteaza si contracteaza
- zona alocata: Cluj, Bihor si Mures

CERINTE

- preferabil studii superioare
- experianta in vanzari minim 1 an
- experienta in domeniul confectiilor constituie avantaj
- abilitati de comunicare si persuasiune
- motivatie pentru domeniul vanzarilor
- permis de conducere cat. B obligatoriu
- operare PC
- limba engleza - nivel mediu
- domiciliul in Cluj-Napoca

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant (salariu fix+bonusuri)
- masina de serviciu si telefon mobil
- mediu de munca dinamic si stimulant
- oportunitati de promovare si dezvoltare a carierei intr-o firma competitiva la nivel international

Inter Korex este firma de distributie din cadrul Grupului Gotech, grup care s-a remarcat prin rezultate deosebite la nivel international in domeniul productiei si importului de imbracaminte sportiva si casual.