Sales Representative/Reprezentant Vanzari

Kyo INC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea dumneavoastra in cadrul societatii noastre se va desfasura in domeniul vanzarilor si al marketingului.
Astfel:
- marketing direct
- implementarea strategiilor de vanzari a companiei
- extinderea bazei de clienti a companiei
- incheierea de contracte
- vanzari directe

CERINTE

In vederea obtinerii postului este obligatorie respectarea urmatoarelor criterii:
- Permis de conducere categoria B;
- Capacitatea de a conduce automobile pe drumurile publice;
- Disponibilitate la deplasari si program prelungit.

- Aptitudini excelent de comunicare, relationare si negociere;
- Persoana organizata, coerenta, flexibila, inteligenta, perseverenta, orientata spre client;
- Abilitati organizatorice;
- Capabil sa lucreze in echipa;
- Prezenta agreabila.

Avantaje:
- Capacitate de asimilare rapida a informatiei
- Loialitate fata de companie
- Experienta anterioara in vanzari, in special de produse I.T.

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca exceptionale;
- Salarizare fixa;
- Prima de succes lunara raportata la cuantumul vanzarilor;
- Automobil pus la dispozitie de catre companie;
- Laptop, telefon, sistem logistic;
- Training.

DESCRIEREA FIRMEI

\\\"IT, Development, Sales & Consulting.\\\"