Sales Representative Cluj - Multinationala Germana

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cresterea cotei de piata in zona
- Mentinerea si dezvoltarea retelei de distributie
- Contacte permanente cu grupurile tinta
- Negocierea contractelor
- Furnizarea de asistenta tehnica clientilor
- Rezolvarea unor probleme legate de montaj
- Monitorizarea concurentei

CERINTE

- Aptitudini tehnice
- Experienta in vanzari de minim 1 an
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- Cunostinte bune de utilizare PC
- Permis de conducere categoria B
- Persoana dinamica, lucru eficient individual si in echipa
- Abilitati de comunicare, flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonus de vanzari
- Masina serviciu full-time
- Laptop cu internet mobil
- Telefon mobil
- Oportunitati de dezvoltare a carierei

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.
Nr. operator date cu caracter personal: 6065