Sales Representative - CLUJ

SC Rollstar Prodexim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea activitatii de vanzari pe produsele de tehnica parasolara in CLUJ
- realizarea unei retele comerciale
- urmarirea infaptuirii proiectelor de constructii, ofertare regulata
- intocmirea contractelor, masuratori
- raportarea zilnica catre seful ierarhic
- explorarea oportunitatilor de afaceri locale
- studii de piata-marketing

CERINTE

- experienta in vanzari 2 ani, recomandari
- persoana tenace si prezentabila
- cunostinte bune PC
- cunoasterea limbii engleze poate fi un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, comision din rulaj - posibilitati MARI de castig, telefon
- bonuri de masa, decontarea transport
- se lucreaza pe baza de target de vanzari
- traininguri
- masina

Producator de solutii de protectie solara pentru case (jaluzele de toate tipurile, parasolare, rulouri din aluminiu), usi de garaj, grilaje mobile, ferestre PVC.
Firma este una dintre cele mai importante in domeniu si activeaza pe piata din 1993. Are sedii la Bucresti, Iasi si Craiova, sediul principal fiind la Cluj.
Rollstar are o echipa de peste 70 de persoane si te asteptam sa ni te alaturi!