Sales Representative

HILL INTERNATIONAL HRC ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acum aveti sansa de a deveni responsabil pentru dezvoltarea uneia dintre cele dou¿ regiuni din nordul Romaniei.
- Printr-o organizare precis¿ a activit¿tilor de vanz¿ri, v¿ veti atinge planurile stabilite cu minimum de efort.
- Veti dezvolta semnificativ relatiile de business existente.
- Veti urm¿ri indeaproape dezvoltarea pietei si v¿ vor sustine bunele capacit¿ti de implementare.

CERINTE

- Sunteti absolvent de studii tehnice (ex. Inginerie Mecanic¿),
- Aveti experient¿ in industria de pompe sau amenaj¿ri industriale, ati castigat 3-5 ani de experient¿ in vanz¿ri de produse tehnice specializate si acum sunteti in c¿utarea unei noi provoc¿ri pentru dezvoltarea carierei!
- Aveti un stil de lucru foarte independent si sunteti bine organizat.
- C¿l¿toriile frecvente cu masina pus¿ la dispozitie de c¿tre companie (care poate fi utilizat¿ si in scop privat) nu reprezint¿ un impediment pentru dumneavoastr¿.

BENEFICII OFERITE

- Candidând c¿tre o pozitie cu importante perspective de dezvoltare, veti beneficia de un pachet salarial atractiv.

Hill International este un Grup de Consultanta in domeniul Resurselor Umane, intemeiat in 1975 in Viena, Austria. Avand o experienta de peste 30 de ani in selectia si recrutarea de personal, Grupul opereaza acum in 22 de tari.