sales manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deplasarea in tara pentru dezvoltarea portofoliul de clienti;
- Negocierea si semnarea contractelor;
- Deplasarea la clienti periodic pentru intretinerea relatiilor cu acestia;
- Prezentarea si promovarea produsele in fata persoanelor cheie in luarea deciziilor;
- Dezvoltarea unei relatii de lunga durata cu arhitectii si constructorii din zona de actiune alocata;
- Monitorizarea si urmarirea pietei si a concurentei;
- Intocmirea de rapoarte privind activitatea desfasurata

CERINTE

Ca sa devii membru al echipei noastre, ai nevoie de experienta considerabila in vanzari, cu expunere in domeniul constructiilor, amenajarilor interioare sau industriei lemnului.
Este important sa cunosti limba engleza cel putin la un nivel mediu pentru a putea participa la training-urile de specialitate si a putea tine legatura cu partenerii nostri din strainatate. In plus, cautam o persoana orientata spre obtinerea de rezultate, deschisa, dinamica, organizata, flexibila, cu o capacitate de adaptare rapida. Persoana trebuie sa fie disponibila pentru deplasari in tara.
Motivatia de a contribui la dezvoltarea afacerii este de asemenea foarte importanta.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv. Munca intr-un colectiv tanar si dinamic.