SALES MANAGER

Fidelity Partners Recruiting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-constituirea echipei de consilieri la nivel zonal
-planificarea, coordonarea si monitorizarea echipei de consilieri
-dezvoltarea portofoliului de clienti
-monitorizarea rezultatelor obtinute
-incheierea de contracte si polite de asigurare
-promovarea imaginii companiei in spiritul valorilor organizationale

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in asigurari minim 3 ani
- Seriozitate , spirit de initiativa, organizare, comunicare
- Bune aptitudini de prezentare , negociere, vanzare
- Capacitate de decizie si munca sub presiune
- Permis de conducere categ. B constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet de beneficii motivant;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniul consultantei in asigurari intr-o companie de top;
- cursuri de pregatire si recunoastere profesionala.

Fidelity Partners Recruiting, companie specializata pe furnizarea de servicii profesioniste de recutare, training, team building si leasing uman, recruteaza sales manager pentru Equities Partners Broker de Asigurari.