SALES ENGINEER

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea unei relatii de lunga durata cu clientii din zona arondata;
- promovarea produselor firmei si sprijinirea activitatilor de marketing initiate;
- identificarea de noi clienti si intocmirea de oferte;
- oferirea de suport tehnic pentru produsele comercializate.

CERINTE

- studii superioare finalizate (avantaj domeniul instalatii);
- experienta in domeniul vanzarilor reprezinta avantaj;
- cunoasterea la un nivel bun al limbii engleze;
- bune abilitati de operare PC;
- persoana serioasa, dinamica, puternic orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- colectiv dinamic, competitiv;
- posibilitati de instruire profesionala;
- logistica aferenta postului (laptop, telefon mobil).

SMART TRAINING, firma clujeana de consultanta in domeniul resurselor umane, asista unul dintre liderii europeni in domeniul furnizarii de instalatii de tratare a aerului in selectia pentru postul de:SALES ENGINEER.