Sales Engineer

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea de echipamente de abur – produse Spirax Sarco;
Managementul relatiilor cu clientii si colaboratorii in zona Transilvania;
Consilierea tehnica a clientilor;
Elaborarea de documente, studii, rapoarte, traduceri.

CERINTE

Inginer cu licenta, absolvent facultate profil tehnic / mecanic;
Experienta profesionala 1-3 ani
Cunostinte complementare: AUTOCAD, limba engleza avansat
Abilitati de comunicare si organizare
Optimist, inteligent emotional
Autodidact, reponsabil
Prezenta placuta, agreabila

BENEFICII OFERITE

Auto, telefon mobil, laptop, sau orice alt accesoriu necesar desfasurarii activitatii.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com