SALES COUNTRY MANAGER - Cluj

Finance & Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza, motiveaza, dezvolta echipa de vanzari
- Planifica si dezvolta strategii de vanzare
- Dezvolta si mentine portofoliu de clienti in functie de zonele si targeturile stabilite

CERINTE

- Absolvent de studii tehnice sau economice superioare (postul necesita cunostinte tehnice)
- Experienta de minimum 5 ani in domeniul vanzarilor pe pozitii similare (sectorul electronic/electrotehnic constituie avantaj)
- Bune cunostinte a unei limbi straine - italiana si/sau engleza
- Foarte buna capacitate de analiza si sinteza: alcatuieste bugete, intocmeste periodic rapoarte catre Romania si firma mama din strainatate
- Bune abilitati organizatorice, persoana orodnata, spirit de initiativa, persuasiv, team lider,
- Posesor carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- Pachetul salarial se va discuta la interviu in functie de fiecare candidat.
- Cu scuzele de rigoare doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati.

Finance Consulting este o companie multinationala de consultanta pentru afaceri si management.
Consultantii notstri ofera suport in recrutarea, evaluarea, motivarea personalului pentru toate nivelurile de cariera Entry level, Middle management, Top management.