SALES CONSULTANT

MENTOR COUNSELING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- localizarea si contactarea potentialilor clienti
- prezentarea serviciilor si produselor Mentor potentialilor clienti
- mentinerea relatiilor cu clientii curenti
- managementul bazei de date cu clientii

CERINTE

Trasaturi de personalitate:
- sociabil
- perseverent
- persuasiv
- responsabil
Interese:
- dezvoltare personala/profesionala
- vanzari (sa-si doreasca o cariera in domeniu)
Abilitati:
- abilitati de negociere
- abilitati de prezetare
- time management
EXPERIENTA CONSTITUIE UN AVANTAJ

BENEFICII OFERITE

- salariu fix plus un procent din vanzari
- posibilitatea de avansare in post managerial
- program flexibil
- implicare activa in deciziile firmei

Mentor este o firma de consultanta in resurse umane si training care este in proces de dezvoltare. Echipa noastra este alcatuita din tineri orientati spre rezultate, dar care promoveaza in acelasi timp transparenta, flexibilitatea si dezvoltarea personala.