REVIZOR CONTABIL

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verifica actele primare realizate de colegii de departament (foi parcurs, facturi, chitante, ordine de plata, bilete la ordin, cec-uri etc.);
- verifica rapoartele si declaratiile lunare si periodioce;
- verifica balanta si bilantul;
- semneaza actele verificate;
- realizeaza bugetul de venituri si cheltuieli;
- realizeaza rapoartele cerute de conducere;
- mentine legatura cu instututiile statului;
- gestioneaza documentele legate de implementarea sistemului de management al calitatii (ISO 9001);
- participarea periodica la controalele auditorilor si la alte controale.

CERINTE

- experienta relevanta in domeniul contabilitatii (minim 3 ani);
- studii economice;
- bune cunostinte operare MS Office;
- cunostinte de utilizare a unuia dintre programele specializate de contabilitate;
- seriozitate, loialitate, abilitatea de a lucra in conditii de stres;
- persoana atenta la detalii, organizata cu initiativa si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial deosebit de atractiv;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- mediu de munc¿ profesionist.

SMART TRAINING, firma clujeana de consultanta in domeniul resurselor umane asist¿ companie specializata in importul si comercializarea de camioane noi si second-hand, in selectia pentru postul de REVIZOR CONTABIL