Restaurant cu specific mediteranean cauta ospatar

Daniel Berar Restaurant & Pizza

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daniel Berar Restaurant & Pizza, situat in Manastur, pe Strada Ciobanului nr 2 (zona benzinariei OMV) cauta ospatar, part-time (18:00-23:00) sau full-time.

CERINTE

Profilul candidatului:

- fete sau baieti cu sau fara experienta;
- disciplinat;
- abilitati bune de relationare;
- prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva.

Program:

- Luni-Vineri: 9:00-23:00, Sambata-Duminica: 11:00-23:00;
- se lucreaza 2 zile (Miercuri, Joi)/5 zile (Luni, Marti, Vineri, Sambata, Duminica) pe saptamana.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salarizare si conditii bune de lucru;
- 3 mese pe zi incluse;
- 2 pauze de cafea;
- decontare transport in Cluj.

Pentru mai multe informatii va rugam sa sunati la 0752.830.597

Fondat in 2009, Daniel Berar Restaurant & Pizza este un restaurant 100% italian care isi surprinde oaspetii cu preparate in stil mediteranean: peste, paste, salate,specialitati din carne dar si cele mai inedite retete de pizza, realizate in cuptor pe lemne. Pentru mai multe informatii vizitati wwww.danielberar.ro