Responsabil tehnic comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumirea postului: Responsabil tehnic comercial

Companie cu o vechime de 20+ ani și activă în domeniul comerțului cu echipamente electrice își caută un responsabil tehnic comercial pentru a aduce valoare în companie.

CERINTE

Cerințe:
- licențiat/-ă în inginerie cu profil electric SAU în curs de finalizare a facultății
- cunoștințe de limba engleză de nivel cel puțin mediu
- în posesia permisului de conducere de categoria B SAU dispus/-ă de a-l obține
- conoștințe bune de operare a calculatorului (editare de text, tabele, internet)
- experiența de muncă nu e necesară (job-ul e entry-level), dar un costituie un obstacol

Atitudine:
- apetență spre învățare din experiență
- persoană cu inițiativă
- comunicativ și bun ascultător al nevoilor celorlalți

Responsabilități:
- prospectarea pieței
- gestiunea mărfii și a documentelor
- relația cu clienții
- participare la activitatea de marketing

În cazul în care vă consideraţi potrivit/-ă postului, vă încurajăm să vă trimiteţi CV-ul la adresa de email a firmei de recrutare: office@commodo.ro SAU să vă depuneți candidatura pe platforma MyJob. Termenul limită nominal de considerare a candidaturilor este 16 noiembrie 2015, dar noi vă încurajăm să trimiteţi CV-urile cât mai repede pentru că ele vor fi evaluate la scurt timp după ce au fost citite. În plus, dacă doriţi să fiţi contactat/-ă în cazul în care candidatura dumneavoastra nu va avea ca efect angajarea, vă rugăm să menţionaţi acest lucru în email-ul trimis; apoi, dacă este cazul unui refuz, noi vom reveni cu un refuz motivat.