Responsabil Resurse Umane Stagiar

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa HR Auchan Romania se extinde!

Alatura-te echipei noastre si ocupa pozitia de Resonsabil Resurse Umane Stagiar. Perioada de stagiatura se desfasoara la nivelul unui magazin, timp in care vei invata pas cu pas ceea ce vei face dupa finalizarea stagiaturii. Ca Responsabil Resurse Umane vei asigura suportul operational pentru echipele din magazin si vei colabora atat cu colegi din magazine cat si cu colegi din serviciile centrale. Jobul presupune mobilitate la nivel regional in orasele (Pitesti, Craiova, Deva, Timisoara, Oradea, Satu Mare).

Ca Resonsabil Resurse Umane vei avea urmatoarele responsabilitati:

Organizarea si coordonarea activitatii departamentului de resurse umane din magazin
Definirea, aplicarea si administrarea politicii de personal
Recrutarea si selectarea resurselor umane pentru posturile disponibile in magazin; angajarea, integrarea, formarea si evaluarea echipelor din magazin
Administrarea carierelor, evolutiilor, competentelor personalului si remunerarilor din magazin

Trimite-ne CV-ul tau!
Suntem nerabdatori sa te cunoastem si poate vom avea sansa sa colaboram!

CERINTE

In opinia noastra candidatul ideal indeplineste urmatoarele criterii de selectie:

Studii superioare finalizate
1- 3 ani experienta in coordonarea unui departament de resurse umane, de preferat

Experienta in recrutarea si selectia de personal
Experienta in evaluarea performantelor si gestiunea carierelor
Cunostinte de limba franceza/engleza
Capacitate de efort sustinut
Abilitati de coordonare si management al echipei,orientare catre client
Comunicativitate, autonomie, dinamism, capacitate de anticipare

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.