responsabil relatia cu furnizorii si ofertare clienti

SC AUROMEDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa acest pot va mentine legatura cu furnizorii actuali si cu cei potentiali, va fi informat despre toate dotarile, serviciile si produsele pe care acestia le detin, va negocia preturi cu acestia, va verifica calitatea produselor furnizate.
Acesta intocmeste si actualizeaza baza de date a furnizorilor si a preturilor oferite de catre acestia, calculeaza preturi pentru end-useri si le introduce in baza de date.
Corecteaza „bun de tipar client” cu departamentul de grafica si apoi cu furnizorul.

CERINTE

- operare PC: pachetul Office (Word, Excel), navigare Internet
- abilitati de comunicare
- foarte bun negoiator
- aspect fizic placut
- bun spirit de observatie
- atent la detalii si nuante de culori (pentru tipar, pentru controlul calitatii)
- disponibilitate la program de lucru prelungit
- ordonat
- responsabilitate
- bune abilitati de calcul matematic
- capacitatea de lucru in echipa
- persoana organizata
- capacitate de a lucra la mai multe proiecte simultan
- viteza de lucru
- capacitate de organizare a muncii proprii, de a lucra in conditii de stres, cu respectarea termenelor limita

Experienta intr-un loc de munca la o tipografie sau absolvirea unei institutii de studiu superior in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv in functie de rezultate, bonusuri. Salariul creste constant pana la un plafon stabilit de inainte (in cazul evolutiei bune a angajatului in cadrul firmei).

S.C. AuroMedia S.R.L. este o companie care se ocupa cu stimularea si directionarea de clienti catre societatile comerciale care colaboreaza cu noi. Editam si distribuim cardurile de reduceri „Simbol Card”, „Card de Afaceri” si „Simbol StudentCard”. Suntem o agentie de marketing si publicitate full service.