Responsabil Parc Auto

MOBILE DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responsabil pentru intretinrea parcului auto, relatia cu service-uri auto si alte firme de profil;
- Responsabil cu procedurile vamale;
- Participa la actualizarea licentelor de transport si a asigurarilor pentru parcul auto;
- Administreaza baza de date privind parcul auto;
- Administreaza documentele privind derularea activitatii parcului auto;

CERINTE

- Experienta in activitati de adminstrare min 2 ani;
- Capacitate de a auto-organizare si oferire de feed-back;
- Operare PC (pachet MS Office) nivel avansat;
- Experienta contabilitate primara;
- Implicare puternica in activitate;
- Responsabilitate maxima si atentie sporita.

BENEFICII OFERITE

- Venit corelat cu munca depusa;
- Mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta.

lider pe piata in vanzarile en-gros si in distributia telefoanelor mobile, cartelelor si accesorilor GSM. Fiind o companie in continua dezvoltare, avem nevoie de persoane inteligente, ambitioase, harnice care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa puternica.