Responsabil licitatii

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului
- Urmareste sursele de informare privind organizarea de licitatii;
- Identifica noi oportunitati de business printr-o corecta evaluare a nevoilor clientilor si partenerilor de afaceri;
- Obtine si pregateste documentele necesare pentru participarea in procedurile de licitatie;
- Monitorizeaza procesul de ofertare asigurand incadrarea in termenele si conditiile cerute;
- Organizează şi participă la targuri si licitaţii;
- Mentine legatura cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente;
- Intocmeste rapoarte specifice si periodice legate de activitatile curente;

CERINTE

Candidatul ideal
- Persoana dinamica si cu spirit antreprenorial
- Studii superioare finalizate
- Experienta in sistemul de achizitii publice
- Abilităţi de planificare, organizare, monitorizare
- Limba maghiara - avantaj
Asteptam cv-urile dumneavoastra la adresa de mail: judith.gyorfi@starjobs.eu

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare